rss
A | A+
 
SĀKUMSKAS MĒS ESAM
DIEVKALPOJUMI
AKTIVITĀTES
SVĒTDARBĪBAS
VĒSTURE
ZIEDOJUMI
BĪBELE
Galerijas
2022  2021  2020  2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  

Lai redzētu visas albuma fotogrāfijas, uzklikšķiniet uz konkrētās galerijas nosaukuma vai foto!

bulta Saulkrastu ērģeļmūzikas dienas 2017

Saulkrastu ērģeļmūzikas dienas 2017

No 18. līdz 20. augustam Pēterupes ev. lut. baznīcā izskanēja gadskārtējās “Saulkrastu ērģeļmūzikas dienas”

Ērģeļmūzikas dienas ieskandēja visai neparasta muzikālā programma “Atveries!” – baznīcā viesojās un muzicēja Kalna Svētību kopienas kapelāns Andrejs Mediņš un komponists Toms Juhņevičs.

Otrajā - nakts koncertā - skanēja J. S. Baha, K .E. Baha, G .F. Hendeļa un K. Šafrāta baroka laikmeta mūzika. Koncertā piedalījās soliste Ilze Grēvele, kas ir viena no jaunajām, perspektīvajām senās mūzikas dziedātājām Latvijā, Danuta Ločmele savukārt ir viena no nedaudzajām čellistēm Latvijā, kas ir specializējusies tieši baroka čella spēlē, kā arī šobrīd Latvijā aktīvi koncertējošā ērģelniece Ilona Birģele. Koncertā līdzās J. S .Baha un K .F.E .Baha mūzikai skanēs arī neparastāki skaņdarbi – piemēram, baroka čella un ērģeļu duets.

Baznīcas dārzā tika uzstādīts lielformāta ekrāns, kur ikviens interesents varēja klausīties un vērot tiešraidi no koncerta baznīcā. Lai muzikālais baudījums būtu pilnīgāks, baznīcas ēka koncerta laikā tika īpaši izgaismota.

Ērģeļmūzikas dienu noslēgumā rīta dievkalpojumu uzstājās ērģelniece Baiba Betlere.

Saulkrastu ērģeļmūzikas dienas organizē Saulkrastu novada pašvaldības aģentūra “Saulkrastu kultūras un sporta centrs” sadarbībā ar Saulkrastu Pēterupes evaņģēliski luterisko baznīcu.

Galerijas


bulta Bīskapa vizīte 2017

Bīskapa vizīte 2017

2017.gada, 7. maijā Saulkrastu novadā viesojās un vadīja dievkalpojumu Pēterupes ev. lut. baznīcā Latvijas ev. lut. Baznīcas (LELB) arhibīskaps Jānis Vanags. Viņš bija ieradies, lai Pēterupes ev. lut. draudzes locekļiem Gunāram un Līvijai Purmaļiem personīgi pasniegtu LELB apbalvojumu “Uzticības vairogu” par ilggadēju, pašaizliedzīgu un uzticīgu kalpošanu Baznīcai. Šāds apbalvojums līdz šim ir pasniegts tikai 135 cilvēkiem. Savukārt sadraudzība par godu šim nozīmīgajam notikumam notika Saulkrastu novada domes zālē.

Vēlreiz sveicam Pēterupes ev. lut. draudzes locekļus Gunāru un Līviju Purmaļus ar zīmīgo notikumu!

Paldies par bildēm Agnese Kūliņa-Priede un Ingus Bukšs

Galerijas


 

Pasākumi
26.janvārī 18:00 Saulkrasti
Dievkalpojums
30.janvārī 10:00 Saulkrasti
Dievkalpojums

Draudzes mācītājs
Ivo Pavlovičs
29449558
pavlovics.ivo@gmail.com

Mācītājs šobrīd nepieņem apmeklētējus, bet ir sasniedzams attālināti.Realizācija Tup un Turies